Klacht: Prijsopdrijven door verrassingstickets

user-1240142 op 24 november 2017 over Verrassingstickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 24 november 2017

Een klant heeft een stedentrip naar Sofia gekocht via vakantieveilingen voor 155 euro, maar ontdekte dat deze prijs niet kostendekkend was voor Verrassingstickets.nl. De klant ontving ongeschikte data en moest extra betalen voor ontbijt, dat niet naar verwachting was, en vindt de communicatie van het bedrijf na de reis niet eerlijk.

Mijn Klacht:

Trap er niet in !!!!
Voor 155 euro stedentrip Sofia gekocht op vakantieveilingen, echter was dit niet kostendekkend voor verrassingstickets. Vervolgens krijg je de meest onzinnige data toegestuurd of je betaald 40 euro voor ontbijt extra. Dat online dit hotel niet zonder ontbijt te boeken is, zal wel een detail zijn.
Tijdens het ontbijt mag je kiezen uit 6 varianten van de kaart, maar geen van allen een optie. Wie het prijsniveau Bulgarije kent begrijpt dat de 10 euro pp niet in verhouding is met gepresenteerd ontbijt.
Jammer dat men in de communicatie na de reis hier niet eerlijk over is.

Gewenste Oplossing:

Restitutie kosten ontbijt 40 euro

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM