Klacht: Openstaande rekening

Fempi op 07 mei 2018 over Prevent Interland in de categorie Financieel Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

7 mei 2018 gebeld door Prevent. Ze gaven aan dat ik 1 jaar geleden een map heb ontvangen van Bonusfly en aangezien ik deze niet terug heb gestuurd of ik even €142,50 kon betalen. Ik werd meteen bedreigd dat als ik niet zou betalen incasso kosten bijkomen. Die mevrouw die me benaderde was best agressief aan de telefoon. Ik vroeg aan haar om bewijzen die had ze niet.
Bonusfly heeft nooit geen contact met mij opgenomen dat er iets niet goed was gegaan. Niet per post of per mail !

Gewenste Oplossing:

Als ik niet hoef te betalen en als ik nooit meer gebeld wordt door zulke oplichters.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Prevent Interland

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Prevent Interland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM