Klacht: Incasso namens BONUSFLY

Ria Smink op 31 mei 2018 over Prevent Interland in de categorie Financieel Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 mei 2018

Prevent Interland heeft contact opgenomen over een openstaande factuur van BONUSFLY, die zou voortkomen uit een aanbieding uit januari 2017. De klager stelt echter nooit een e-mail of herinneringen te hebben ontvangen en is verbaasd dat er pas na 18 maanden wordt gereclameerd.

Mijn Klacht:

Prevent Interland heeft ons gebeld betreffende een openstaande factuur van BONUSFLY. Deze factuur zou betrekking hebben op een aanbieding ons gedaan in Januari 2017 waar wij te laat op gereageerd hebben. Ik hebben echter nooit een mail in mijn reguliere mailbox ontvangen. Ook latere herinneringen heb ik nooit ontvangen.
Mij verbaasd het ook dat het 18 maanden duurt voordat gereclameerd wordt.

Gewenste Oplossing:

Als klacht opgelost en kwijtschelding en procesaanpassingen zodat dit soort zaken niet meer kan voorkomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM