Klacht: Niet nakomen leveringsafspraak horren en service onderhoud kunstofkozijnen

dr Zaal op 28 augustus 2017 over PR-Kozijnen in de categorie Bouwbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PR-Kozijnen has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Bouwbedrijven
Status Open
Datum 28 augustus 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Opdracht en betaling tot leveren kunststof voorgevel inclusief dakterras in juli 2016 verricht, conform leveringsvoorwaarden bedrijf PR Kozijnen. Planning uitvoering september 2016; met grote vertraging en intensief contact vanuit mijn persoon, met bedrijfsleider uiteindelijk in januari 2017 uitgevoerd. Bij de opdracht zouden er 5 horren geleverd worden voor de geplaatste kunststof ramen, als actie bij aankoop. Ik heb deze horren nooit ontvangen.
4 juli 2017 Met grote rechtstreekse inspanning van mij, kwam de firma Wiggen uit Duitsland langs voor vervangen van roestende draaidelen in de kunststof ramen, ik werd voor het plaatsen van de ontbrekende afwerking strip, te dichten kieren in voorgevel en leveren van horren terug verwezen naar PR Kozijnen, terugkoppeling aldaar gedaan op 4 juli 2017 en nog aan het wachten. PR Kozijnen houdt vast zijn afspraken na te komen, echter Op 28 augustus 2017 nog geen reactie ontvangen. Ik ben het wachten zat!

Gewenste Oplossing:

Levering van de 5 kunststof raam horren
Dichten van kieren in de voorgevel
Plaatsen van de afwerking strip in de voorgevel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PR-Kozijnen over deze klacht.

Bericht van PR-Kozijnen

8 jaren geleden - Goedemorgen. We hebben uw wel meerde mallen gebeld helaas geen gehoor. De firma wigger uit Duitsland zeg dat ze de horren naar u hebben opgestuurd.Mocht dit nog niet zijn gebeurt meld u ons dat dan even. Dan komen wij ze opnieuw inmeten en dan bestellen wij ze voor nog een keer opnieuw. Graag zien we een aantal datum.s van tegemoet wanneer u aanwezig bent zodat we alles kunnen oplossen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM