Klacht: Wacht al vanaf DECEMBER 2017 op mijn pakketje

Jike op 18 juli 2018 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

In dec 2017 ontving ik van PostNL een brief dat mijn pakket uit het buitenland binnen is. Sindsdien wacht ik op levering. ‘In onderzoek genomen door de Douane’ is het standaard antwoord.
Maar de de Douane geeft mij desgevraagd aan dat: 1) een onderzoek hooguit drie weken duurt en 2) PostNL een formulier van de Douane heeft ontvangen met het telefoonnummer van de Douane waar PostNL Informatie kan opvragen over status etc.

Wat maakt nu toch dat PostNL na een half jaar wachten nog steeds niets vertelt over deze kwestie. Idere medewerker van Klantenserve PostNL begrijpt er ook niets van, maar vervolgens gebeurt er niets. Echt heel onbevredigend!!

Gewenste Oplossing:

Statusupdate en een kopie van het ontvangsbewijs dat de douane aan postnl overhandigd heeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van PostNL

6 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw Ike, Vriendelijk bedankt voor uw reactie. Ik vind het enorm spijtig te vernemen dat uw zending nog niet is ontvangen. Mijn excuses voor het ongemak, graag reageer ik op uw bericht: Graag wil ik voor u nakijken wat de status van uw zending is en waarom deze nog niet is ontvangen. Zou u ons daarvoor de barcode van het pakket kunnen toesturen? In afwachting van uw reactie verblijf ik. Met vriendelijke groet, PostNL

Reactie van de melder van de klacht Jike

6 jaren geleden - Is de barcode hetzelfde als de SEP enof EV code?

Reactie van de melder van de klacht Jike

6 jaren geleden - -

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van PostNL

6 jaren geleden -

PostNL

Heeft op 18 juli 2018 om 14:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Ike,

U vraagt in uw bericht om een uitleg betreffende de benodigde Track en Trace-code. De buitenlandse trackingscode zou ook soelaas moeten bieden. Ook zie ik dat u een andere klacht heeft ingediend over hetzelfde probleem. Derhalve zal ik deze klacht afsluiten.

Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

PostNL

Alle klachten die gemeld zijn door Jike