Klacht: Waar is mijn pakket

Marco1997 op 09 december 2019 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 december 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte heermevrouw, Bedankt voor uw reactie. Ik heb even naar uw zending gekeken en zie inderdaad dat deze als bezorgd staat in ons systeem. Ook zie ik dat er vanuit de afzender een onderzoek naar de zending op is gestart....

Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 9 december 2019

Een klant van PostNL meldt dat zijn track en trace aangeeft dat het pakket is aangekomen, maar dat hij en de buren het pakket niet hebben ontvangen. De klant vraagt zich af waar het misgaat en de locatie van het pakket. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn track en trace zegt dat mijn pakket al is aangekomen .maar wij hebben niks ontvangen en de buren ook niet . Dus waar gaat het nu fout en waar is mijn pakket

Gewenste Oplossing:

Ik zou tog graag nu weten wat de bedoeling nu is van mijn pakket want het zou pas de 13e verwacht worden bij mijn andres en hij zegt nu dat het al is afgeleverd maar wij hebben niks ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van PostNL

6 jaren geleden - Geachte heermevrouw, Bedankt voor uw bericht. Uit uw melding maak ik op dat u een klacht heeft over de levering van uw pakket. Het spijt mij te horen dat onze dienstverlening niet aan uw verwachting heeft voldaan. Graag reageer ik op uw bericht. Ik snap dat het niet fijn is dat u uw pakket nog niet binnen hebt. Helaas heb ik van u te weinig informatie ontvangen om uw melding direct in behandeling te kunnen nemen. Om u zo goed en snel mogelijk van dienst te kunnen zijn ontvang ik graag alsnog de volgende informatie: - de Track Trace code van uw pakket. Zodra deze informatie is aangeleverd, zal uw melding verder in behandeling worden genomen. U kunt de ontbrekende informatie aanleveren via een reactie op dit bericht. Met vriendelijke groet, PostNL Klantenservice

Reactie van de melder van de klacht Marco1997

6 jaren geleden - Hallo. Mijn track en trace . 3STBEM0314725 . Met vriendelijke groet .marco nijveld .

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 09 december 2019 om 19:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heermevrouw,

Bedankt voor uw reactie. Ik heb even naar uw zending gekeken en zie inderdaad dat deze als bezorgd staat in ons systeem. Ook zie ik dat er vanuit de afzender een onderzoek naar de zending op is gestart. Ik raad u daarom aan om contact met de afzender te houden, zij kunnen u op de hoogte houden van de status van het onderzoek.

Ik ga ervan uit u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Als u nu of in de toekomst nog vragen of klachten heeft, kunt u contact opnemen met onze Klantenservice via www.postnl.nl.

Met vriendelijke groet,

PostNL Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door Marco1997
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM