Klacht: Schade aan auto

Walvrok op 18 december 2015 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw Dobbe Walvrok, Uit uw bericht begrijp ik dat uw auto schade heeft opgelopen door de fiets van een PostNL bezorger. Hiervoor heeft u met de bezorger een schadeformulier ingevuld, echter is er nog altijd geen contact met u...

Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 18 december 2015

Op 29 oktober 2015 heeft een postbezorgster haar fiets tegen de auto van de klager laten vallen, wat resulteerde in deuken en krassen met een geschatte schade van 425 euro. Ondanks het invullen van een schadeformulier en de schuldbekentenis van de bezorgster, heeft de klager tot 13 december 2015 geen contact gehad met de verzekering van PostNL, ondanks herhaaldelijke pogingen om informatie te verkrijgen.

Mijn Klacht:

29-10-2015 heeft een postbezorgster haar fiets tegen mijn auto laten vallen, gevolg aantal deuken en krassen. Geschatte schade 425,- euro ex.
Ik heb samen met de bezorgster een schadeformulier ingevuld. Zij heeft ook schuld bekent. Na diverse malen contact met de bezorgster en haar direct leidinggevende werd mij steeds toegezegd dat de verzekering van Post.nl contact met mij op zal nemen. Het is nu 13-12-2015, en tot op heden heb ik nog niets mogen vernemen. Ik wordt het zat om constant te moeten bellen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de verzekering van Post.nl in ieder geval laat weten er mee bezig te zijn en mij niet verder in onzekerheid laat.
Verder zou ik natuurlijk graag zien dat het spoedig afgehandeld kan worden waarna ik de schade kan laten repareren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 18 december 2015 om 12:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw Dobbe Walvrok,

Uit uw bericht begrijp ik dat uw auto schade heeft opgelopen door de fiets van een PostNL bezorger. Hiervoor heeft u met de bezorger een schadeformulier ingevuld, echter is er nog altijd geen contact met u opgenomen. Ik vind dit erg spijtig om te horen en ik heb hiervoor een melding gemaakt. Uw klacht staat genoteerd onder casenummer 00730065. Er zal voor 29-12 contact met u worden opgenomen over deze vervelende situatie.

Ik vertrouw erop u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd. Als u nu of in de toekomst nog vragen of klachten heeft over PostNL dan kunt u ook altijd terecht bij onze Klantenservice: http://www.postnl.nl/klantenservice

Met vriendelijke groet,
PostNL Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM