Klacht: Postbezorging

van Seeters op 11 mei 2021 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 mei 2021
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Bedankt voor uw bericht. Uit uw melding maak ik op dat u een klacht heeft over post die niet is aangekomen. Het spijt mij te horen dat onze dienstverlening niet aan uw verwachting heeft voldaan. Graag reageer ik...

Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 11 mei 2021

De klager uit zijn frustratie over de postbezorging van PostNL, waarbij meerdere kaarten naar hetzelfde adres niet zijn aangekomen. Ondanks het juiste adres en eerdere ervaringen met dezelfde problemen, blijft de bezorging onbetrouwbaar. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Woedend ben ik over de bezorging want net als 2 jaar geleden gaat het weer steeds helemaal fout!! 1 maall 2 kaarten met de juiste adressering gestuurd naar hetzelfde adres,naar mijn dochter en schoonzoon, en 1 naar mijn kleinzoon die op hetzelfde adres woont. 1 Kaart kwam netjes aan en de tweede,op hetzelfde adres dus helemaal nooit! en dat in dezelfde gemeente waar ik ook woon! Toen,met een tussenpoze van 2 weken, 2x een kaart verstuurd naar Rijswijk met het juiste adres maar is tot 2x toe na 3 weken nog nooit aangekomen! Wat zijn jullie voor een bedrijf!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik tevreden ben? Als jullie zorgen dat alles eindelijk eens op orde is want jullie lijken nu de overheid wel!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 11 mei 2021 om 09:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Bedankt voor uw bericht. Uit uw melding maak ik op dat u een klacht heeft over post die niet is aangekomen. Het spijt mij te horen dat onze dienstverlening niet aan uw verwachting heeft voldaan. Graag reageer ik op uw bericht.

Uiteraard is het meer dan vervelend als verzonden post niet bij de geadresseerde aankomt en daarvoor mijn welgemeende excuses.
Elke dag worden er zo’n 7 miljoen poststukken bezorgd. Gelukkig raakt maar een enkele keer iets echt zoek, maar ieder poststuk dat we niet goed bezorgen is er één te veel. Ik heb een melding gemaakt zodat gekeken kan worden of dit probleem vaker voorkomt in het postcodegebied, maar het is verder niet mogelijk om uit te zoeken waar uw post is. Poststukken zonder track trace kunnen niet teruggevonden worden.

Wél heb ik uw klacht geregistreerd zodat dit inzichtelijk is voor de managers van postbezorging. Hierdoor kan bekeken worden of dit probleem vaker voorkomt in het postcodegebied zodat herhaling voorkomen kan worden.

Ik ga ervan uit u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Als u nu of in de toekomst nog vragen of klachten heeft, kunt u contact opnemen met onze Klantenservice via www.postnl.nl.

Met vriendelijke groet,

PostNL Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door van Seeters
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM