Mijn Klacht:
Pakket opgehaald op 8 januari bij de Primera in Goes. Helaas was de onderkant van de doos opengemaakt en de inhoud gestolen. Pakket niet aangetekend verstuurd. Klacht is op 8 januari gemeld, maar Postnl heeft enkel aangegeven dat ze de klacht aanhoren en noteren, maar verder niets mee doen.
De Primera in Goes heeft nog gekeken of de inhoud rondzwerft in hun magazijn, maar zonder resultaat. De afzender heeft hetzelfde gedaan bij de Primera waar hij het verstuurd heeft.
Inhoud had een waarde van rond de 150 euro. Het item heeft een bepaald serienummer dus mocht het opduiken op facebook/ebay/marktplaats/catawiki dan is dit zo achterhaald en dan zal er aangifte ingediend worden tegen die persoon onder het mom van briefgeheim en heling.
Gewenste Oplossing:
Refund van het betaalde bedrag en de verzendkosten voor het niet nakomen van de dienst.
Een onderzoek naar de des betreffende bezorger die het pakket heeft vervoerd.
