Klacht: Pakket beschadigd, camera kapot, kost 30eur om dit te melden bij PostNL..

Smokio op 31 oktober 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 31 oktober 2012

Een klant heeft een camera naar Oostenrijk verzonden, maar het pakket arriveerde met aanzienlijke schade en de camera functioneert niet meer. Na twee telefoongesprekken van elk bijna 30 minuten naar het 0900-nummer, heeft de klant in totaal 30 euro aan belkosten gemaakt zonder enige terugkoppeling van PostNL, en er is geen contact opgenomen met de ontvanger.

Mijn Klacht:

Ik heb een camera naar Oosterijk verzonden, die doos is aangekomen na 6 dagen met flinke schade en de camera werkt niet meer. Ik heb de 0900 nummer(!) twee keer gebeld, twee keer bijna 30 minuten aan de lijn. Totaal kost van 30eur + camera, en niks gehoord, ook heb ze geen contact opgenomen met mijn vriend.

Gewenste Oplossing:

Mailtje of telefoontje zou netjes zijn. De 50ct per minuut is echt schandalig. Ik moet betalen om een fout te melden. Dit is ziek!

Bericht van

13 jaren geleden - Het spijt ons dat wij bovenstaande reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Helaas kunnen we niet direct op alle klachten reageren. U kunt hiervoor het beste contact met ons opnemen via Twitter @postnlwebcare. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met onze klantenservice via www.postnl.nl/voorthuis/klantenservice/

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM