Mijn Klacht:
Inmiddels zijn er twee pakjes(briefpost) niet bij mij bezorgd. Track en Tracy geven aan dat het bezorg is, maar dat is onjuist. Heb al; eerder een klacht ingediend, maar jullie doen er helemaal niets aan. Veel gepraat, maar actie ondernemen in deze zaak is onbekend bij Postnl. Schandalige zaak. Het betreft een pakje van Inkclub en een van bestelsteunkousen.nl.
Ik verwacht van jullie dat er nu iets aan gedaan wordt. Er ontstaat een negatieve sfeer die dan te maken heeft met de postbode omdat hij toch de post bij aflevert . Wie zegt mij dat dat zo is? Of zijn er mensen die op het sorteercentrum een bijbaantje hebben?
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat de pakjes boven water komen en ik mijn artikelen krijg. Ik heb hier tenslotte voor betaald en roep Post.nl ter verantwoording.

