Klacht: Kado niet ontvangen

Ellen Heutinck op 21 november 2023 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Ik zou 2 kado’s van de postcodeloterij eind oktober ontvangen. De ene kwam wel en het andere niet. Omdat het niet met track and trace is bezorgd kan ik er niets mee. Ik blijf me afvragen of het verkeerd is bezorgd of dat het is zoekgeraakt. Het zat in een grote rode enveloppe en het ging om een kookcadeau.

Gewenste Oplossing:

Onderzoek waar het binnen het bedrijf is misgegaan en het liefst het kado alsnog bezorgd. Anders vergoeding van €30,00.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 21 november 2023 om 13:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw,

Wat vervelend dat u slechts één zending van de beloofde twee heeft ontvangen. Ik kan mij voorstellen dat dit een teleurstelling is.

Omdat de afzender heeft gekozen voor briefpost zending kunnen wij niet nagaan wat er in dit geval mis is gegaan. Er zou zoals u aangeeft sprake kunnen zijn van een verkeerde bezorging maar het kan ook andere oorzaken hebben. Omdat er geen registratie is van briefpost zending is onderzoek niet mogelijk.

Wel heb ik voor u een registratie gemaakt om te laten beoordelen of u klacht vaker voorkomt in uw postcode gebied. U krijgt hiervan geen terugkoppeling.

Ik wil u adviseren om contact op te nemen met de afzender voor een passende oplossing.

Ik ga ervan uit u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Als u nu of in de toekomst nog vragen of klachten heeft, kunt u contact op te nemen met onze Klantenservice via www.postnl.nl.

Met vriendelijke groet,
PostNL Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door Ellen Heutinck