Mijn Klacht:
Weet PostNL überhaupt wel wat het woordje ‘klantvriendelijkheid’ en ‘service’ betekend?
Ik woon in een flatwoning en vanwege een lichamelijke beperking is het voor mij wat lastiger om snel bij de voordeur te komen of helemaal naar beneden te komen (ondanks een lift) als er iemand aan de deur staat. ZO ook vandaag behoorde een pakketbezorger een pakket bij mij af te leveren en ik vroeg hem vriendelijk of hij het pakket boven kon afleveren. Aangezien andere bezorgers er niet moeilijk over doen om naar boven te komen, voelde deze pakketbezorger zich zwaar beledigd om de normale vraag die ik stelde. Ik plaats van dat ik een normaal antwoord krijg of het wel of niet kan, wordt ik afgesnauwd met: ‘ik heb het te druk en ga niet naar beneden komen’, ‘je komt zelf maar naar beneden anders stuur ik het pakketje terug’. Toen ik hem vertelde dat het toch wel een service is die je mag verwachten om ook eens rekening te houden met minder mobiele mensen, kreeg ik op een zeer schreeuwende en dreigende antwoord terug: ‘wat denk je nou? jij kunt mij echt helemaal niets maken’, ‘ga een leven zoeken’, ‘je bent een mongool en een debiel’ ,’de volgende keer ga je eraan’.
Ik was al zeer ontdaan en geschrokken van zijn beledigingen maar die laatste opmerking zie ik toch echt al een doodsbedreiging en snap niet waar ik dit aan verdiend heb.
Kan iemand mij van PostNL of onder welk ZZP bedrijf deze brutale en asociale aap valt, uitleggen waar ik het aan verdiend heb dat ik zo wordt afgesnauwd en met de dood bedreigd wordt? Ik heb er niet om gevraagd om een lichamelijke beperking te hebben, waardoor sommige dingen moeilijker gaan bij mij en is dit nu serieus de service die je van een pakketbezorger mag verwachten?
Tevens kan ik nu via Track and Trace ook nergens meer achterhalen waar mijn pakket is gebleven en heb het vermoeden dat die hij dit zelf achterover heeft gedrukt, terwijl het MIJN pakket is, waar IK voor betaald heb.
Ik wil bij deze aangeven dat ik voor de doodsbedreiging aangifte ga doen bij de politie. En dat ik deze jongen nooit meer bij mij aan de deur wil hebben. Sinds heel deze situatie leef ik in angst voor de gevolgen en ik voel me niet eens meer prettig in mijn eigen huis omdat hij weet waar ik woon. Aangezien ik al een eerdere klacht heb ingediend over deze bezorger vanwege het niet achterlaten van ‘niet thuis briefjes’ zodat je niet kunt achterhalen waar je pakket is gebleven mocht je geen barcode hebben, en hij er blijkbaar nog steeds niet van geleerd heeft, zie ik het liefste dat hij per direct wordt ontslagen en anders ga ik daar hoogstpersoonlijk zelf wel voor zorgen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat deze asociale en brutale aap eens flink op de vingers getikt wordt met ontslag als gevolg.
Ik eis alsnog een persoonlijk excuus en verklaring van hem voor zijn onvoorstelbare gedrag en ik wil dat mijn pakket alsnog zo spoedig mogelijk wordt bezorgd.
Voor het verdere verloop van de aangifte zal ik jullie persoonlijk nog op de hoogte stellen.

