Mijn Klacht:
Naar mijn dochter in Engeland verzonden wij een pakje (track en trace) met in de doos drie in cadeauverpakking verpakte cadeau’s (een jurk en twee pakjes met babykleding). Bij aflevering afgelopen zaterdag was de doos niet meer aanwezig. Het restant t.w. de babykleertjes zaten in een grijze vuilniszak. De jurk ontbrak en de cadeauverpakking van de babykleertjes was verdwenen. Het kan niet anders dan dat hier sprake is van DIEFSTAL. Hierover contact opgenomen met de klantenservice van PostNL en daar wordt aangegeven dat de zending niet was verzekerd en er dus geen aanvullend onderzoek zal plaatsvinden. Door ons is aangegeven dat het hier overduidelijk gaat om diefstal en dat dit een reden moet zijn om toch onderzoek te doen. PostNL blijft echter vasthouden aan het standpunt dat de zending niet was verzekerd. Op mijn vraag waar ik mij bij PostNl kon beklagen over de gang van zaken werd vervolgens de verbinding verbroken. Zeer onbeschoft en weinig vermogen om zich in te leven in de ontstane situatie. (N.B. de inhoud van het pakje heeft voor ons een emotionele waarde!)
Gewenste Oplossing:
Onderzoek naar deze diefstal zodat er in de toekomst weer met vertrouwen een pakket naar het VK kan worden gestuurd. Het spreekt voor zich dat als er geen onderzoek plaatsvindt dat PostNL i.c. de engelse partner er aan meewerkt dat dit gedrag wordt voortgezet.
Daarnaast op zijn minst de door ons betaalde 13 euro voor de track en trace terugstorten. En excuses van een medewerkster die niet bereid is een klacht serieus te nemen en zich verschuilt achter regeltjes.


