Klacht: 1. Ik kan geen vragen stellen. Die functie werkt(e) niet. 2. Ik vind het onterecht dat ik postnl mij laat opdraaien voor de fout van iemand anders.

wim krist op 10 juni 2014 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Krist, Sinds 1 november neemt PostNL ook de klachten in behandeling die op de site van Klacht.nl worden ingediend. Omdat uw klacht al lange tijd geleden is geplaatst, gaan wij ervan uit dat deze verouderd is of op...

Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 10 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

1. Toen ik gezocht en gevonden had om welk poststuk-brief het ging, heb ik geprobeerd een vraag te stellen. Maar die functie werkt(e) niet.
2. Ik vind het onjuist en niet acceptabel dat postnl mij laat opdraaien voor de ‘fout’ van iemand anders. Als het zou gaan om het aanvullen van de te weinig betaalde porto, dan zou ik het wellicht nog gedaan hebben ook. Nu word ik verondersteld het dubbele van de te weinig betaalde porto te betalen.

Gewenste Oplossing:

1. Als die functie (weer) blijkt te werken;
2. Als postnl zich eens zou verplaatsen in de ontvanger van een poststuk-brief met daarop te weinig porto. En in dat geval, bij het niet kunnen traceren van de afzender dus, op zijn hoogst zou vragen de te weinig betaalde porto aan te vullen. Het is mijn belang het poststuk-de brief te krijgen, Het is zijn (haar?) belang het te weinig betaalde als nog te krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 24 november 2014 om 15:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Krist,

Sinds 1 november neemt PostNL ook de klachten in behandeling die op de site van Klacht.nl worden ingediend.

Omdat uw klacht al lange tijd geleden is geplaatst, gaan wij ervan uit dat deze verouderd is of op een andere wijze al is opgelost.

Als u nu of in de toekomst nog vragen of klachten heeft over PostNL, dan kunt u ook altijd terecht bij onze Klantenservice: http://www.postnl.nl/klantenservice

Met vriendelijke groet,

PostNL

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM