Klacht: Post

Saresidiki op 03 mei 2021 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 3 mei 2021

Een klant heeft op 6 april een bestelling geplaatst bij Wish, die op 28 april geleverd zou worden, maar deze is nog steeds niet ontvangen. De klant uit frustratie over de vertraging en vraagt om hulp, aangezien er een aanzienlijk bedrag is uitgegeven.

Mijn Klacht:

Hi, ik had op.6 april een bestelling gedaan bij wish die zou 28 april aankomen maar die is nog steeds niet binnen ik heb veel geld uitgegeven ik word er echt boos van kan je me helpen?

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijnn post binnen js en zo snel mogelijk!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Saresidiki
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM