Klacht: tv rekbare goed eten

lexplus op 16 augustus 2018 over Plus in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Plus
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 16 augustus 2018

Een klant van Plus uit kritiek op de manier waarop goed eten wordt gepromoot, waarbij alleen allochtonen worden betrokken. De klager vindt dit een ongepaste benadering en stelt dat het de Nederlandse samenleving niet weerspiegelt. Als gevolg hiervan heeft de klant besloten om Plus niet langer als supermarkt te gebruiken.

Mijn Klacht:

Het onder de aandacht brengen van goed eten alleen met allochtonen is de slechte manier om dit item onder de aandacht te brengen. Een groep mensen die totaal andrs denkt over de Nederlandse samenleving. Het is een regelrechte aanvaring met de Nederlanders dat met hen niet samen te eten valt. In iedergeval is de plus niet meer mijn supermarkt.

Gewenste Oplossing:

Mag u zelf uitvinden.daar zijn jullie toch goed in.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Plus

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Plus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door lexplus
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer