Klacht: Plus Rutjens in Roermond heeft actie artikel niet en schrijft geen tegoedbon uit

Franswingers op 21 januari 2017 over Plus in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Plus
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 21 januari 2017

Een klant heeft een klacht ingediend over Plus Rutjens in Roermond, waar een actieartikel, de 3g super ontvetter, niet beschikbaar was. Ondanks het verzoek om een tegoedbon, werd dit door de medewerkster geweigerd, terwijl andere klanten wel tegoedbonnen ontvingen. De klant voelt zich benadeeld en wijst erop dat er geen informatie was over een 'op is op'-beleid voor dit artikel.

Mijn Klacht:

Op zaterdag geweest voor aanbieding 3g super ontvetter bij Plus Rutjens in Roermond. Is volgens de medewerkster al een paar dagen niet aanwezig. Ze heeft nagevraagd en er mag van de baas geen tegoedbon uitgeschreven worden. Ik geef nog aan dat bij de ingang staat wij hebben de aanbiedingen. Antwoord ik mag geen bon uitschrijven. In het krantje staat niets vermeld dat voor dit artikel er sprake is van op is op artikel. Ik hoor van andere klanten dat ze wel tegoedbonnen krijgen van deze plus. Lijkt op discriminatie tussen klanten.

Gewenste Oplossing:

Tevreden als ik nu en in de toekomst tegoedbonnen krijg als artkelen uit de folder er niet zijn.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Plus

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Plus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer