Klacht: artikelen niet aanwezig

[email protected] op 08 november 2019 over Plus in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Plus
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 8 november 2019

Een klant van Plus ervaart regelmatig dat verschillende artikelen, zoals tomatenpuree, mosterd-dille dressing, Jozo zout en champignons, niet op voorraad zijn. Het personeel heeft aangegeven dat het gaat om niet leverbare producten, maar de klant merkt op dat deze artikelen wel in andere supermarkten beschikbaar zijn, wat leidt tot frustratie over het moeten winkelen in andere winkels.

Mijn Klacht:

Ik grijp de laatste tijd veelvuldig mis.
groot blikje tomatenpuree van Del Monte.
mosterd – dille dressing eigen merk ( al maanden )
klein potje Jozo zout extra fijn ( al maanden )
En vanmiddag een grote doos champignon van 400 gram.

Volgens het personeel is het een kwestie van niet leverbare artikelen.
Maar , op de mosterd- dille dressing natuurlijk na , zijn deze artikelen in andere supermarkten wel gewoon verkrijgbaar.
Ik vind het heel vervelend dat ik regelmatig dan voor deze producten naar een andere winkel moet gaan.

Gewenste Oplossing:

als ik niet regelmatig mis grijp.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Plus

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Plus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer