Klacht: Accu revisie

user-1449728 op 04 juli 2018 over Techniek Piet van Meel in de categorie Internetshops - Elektronica, Internetshops - Fietsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Techniek Piet van Meel heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 8 juli 2018
Reactie van het bedrijf:

Hij wordt met eindeloos geduld geholpen. Wat is bij zo'n klacht de relevantie van leeftijd en hartinfarcten bij het reviseren van een accu? Hij gaat enthousiast met zijn accu naar huis en komt dan weer terug. Wordt weer geduldig geholpen...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 4 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn accu laten reviseren bij piet van meel overeen gekomen 36Volt 16Ah voor 320Euro accu de volgende dag opgehaald dacht fietstocht te maken van 30Km met 28Km accu leeg Terug naar van Meel het zal wel een los contact zijn accu werd het binnenwerk uitgehaald wat metingen verricht en had het euvel gevonden Printplaat kapot werd wat los geknipt en weer op een andere plaats gesoldeerd zo is klacht verholpen bood mij aan om de accu testen duurt 24uur Resultaat de zelfde 28Km Terug naar van Meel en eiste mijn geld terug van Meel je krijgt je geld terug maar haal er wel uit wat er door mij is ingebouwd ok In bij zijn werd de accu leeg gehaald knipte alle kabels door en gaf mij een leeg omhulsel terug Ben 85 jaar met 2Hart infarcten achter de rug ben heel rustig gebleven met de gedachten tegen dat soort ken je toch niet tegen op Het gaat bij van Meel van kwaad tot erger Niet leveren naar overeenkomst knoeiwerk tot diefstal van onderdelen Elektronica .Leeg omhulsel was mijn revisie bij van Meel

Gewenste Oplossing:

Wens mijn gestolen Elektronica terug en 200Euro om de accu te repareren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Techniek Piet van Meel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Techniek Piet van Meel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Techniek Piet van Meel

Heeft op 08 juli 2018 om 17:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hij wordt met eindeloos geduld geholpen. Wat is bij zo'n klacht de relevantie van leeftijd en hartinfarcten bij het reviseren van een accu?
Hij gaat enthousiast met zijn accu naar huis en komt dan weer terug. Wordt weer geduldig geholpen en krijgt tenslotte nadat ik vele uren onbetaald gewerkt heb van mij zelfs al zijn geld terug. Staat er zelf nauwgezet kijkend bij als de onderdelen zoals afgesproken eruit gehaald worden, staat er ongeduldig en vijandig bij te kijken en zegt niet dat hij die print terug moet hebben.
Gaat dan daarna klagen op klacht.nl en beschuldigd me van diefstal. Al die uren gratis gewerkt en dan zoiets? Dit is godgeklaagd. Maar ik ben eindeloos geduldig en klantvriendelijk, ook een querulant van dit soort kan desondanks meteen die print hebben, geen enkel probleem.

user-1449728

Heeft op 09 juli 2018 om 19:51 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

.Mijn mening ik had niet anders verwacht zie andere oplossingen .
Arme Piet dat zoveel tijd en geduld heb kennen op brengen om van mijn goed werkende accu een lege doos te maken. Piet begrijpt niet dat ik vijandig keek volgens Piet moeten we blij zijn dat we openlijk bedonderd worden en mogen niet klagen want dan is Piet zwaar beledigd.
Had geleverd wat je mij op het garantie bewijs heb geschreven dan had ik niets te klagen en jij een tevreden klant en had je niet zo veel geduld met mij hoeven te hebben. Ik wens niets meer met jou te maken te hebben je begrijpt toch niet wat jij de mens aandoet met zulke praktijken Heb ook oplossingen van andere klagers gelezen het is allemaal de schuld van de klant volgens u. Heb ook mijn Fiets vrienden gewaarschuwd niet met jou zaken te doen Stop toch met die poppenkast.
.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)