Klacht: Oplichterij

Eva Franki op 24 februari 2021 over Pharmaxx in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pharmaxx
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 24 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een tijdje geleden stond er op facebook een advertentie over startpakket supplementen. Ik wou dit eens proberen en direct na de eerste zending kreeg de info: als u niet overtuigd bent dat onze supplementen uw weerstand en welzijn bevorderen dan is één telefoontje of email voldoende om de volgende zending stop te zetten. Daarbij zat ook een brief om alles stop te zetten. Aangezien ik 3 weken de tijd had, heb ik die brief pas later ingevuld. Pakketje ontvangen op 21/12/20 en brief stopzetting verzonden op 03/01/21, dus ik ben wel degelijk intijds! Wat ik echter niet gedaan heb is de brief aangetekend opsturen. De klantenlijn van Pharmax verteld me dat de brief goed ontvangen is, maar jammer genoeg te laat. Waardoor ik nu een 2de pakket ontvangen heb en die ik ook nog moet betalen. De brief is echter alleen maar voor oudere personen die geen internet of dergelijke hebben, ook dat staat nergens vermeldt. Het was toen ook een drukke periode (Kerst en Nieuwjaar) voor B-post, waardoor verschillende hun pakketje laattijdig ontvangen hebben. Daar wordt zelfs geen beetje rekening mee gehouden! Ik heb hen gevraagd of ik eventueel het pakketje mag terugzenden en dat is helemaal niet mogelijk. Ik ben verplicht om dit pakket te betalen. Wat moet ik hier mee doen?

Gewenste Oplossing:

Helemaal niet tevreden!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pharmaxx

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pharmaxx nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Eva Franki
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM