Klacht: niet besteld pakket ontvangen

Hovenier07 op 04 november 2020 over Pharmaxx in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pharmaxx
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 4 november 2020

Een klant van Pharmaxx ontving op 30 oktober een pakket met producten die niet besteld waren. Ondanks dat de klant het bedrijf niet kent en dit heeft aangegeven, beweert Pharmaxx dat er online iets is aangevinkt als bewijs, maar toont geen bewijsstukken. De klant is ervan overtuigd dat de bestelde tabletten, waaronder kruiden, niet door hen zijn besteld.

Mijn Klacht:

Pharmaxx stuurde 30 oktober een niet besteld pakket aan mij, en beweert dat ik online iets aangevinkt heb, ik ken het bedrijf niet eens, en heb hen dat laten weten.Ze reageren dat ik iets aangevinkt heb als bewijs maar laten niks zien. Ik weet voor 100% zeker dat ik die tabelletn van hen met o.a.kruiden niet besteld heb.

Gewenste Oplossing:

Pharmaxx kan het geleverde ophalen, ik stuur niets terug, en wens absoluut geen vervolgzendingen. De indruk bestaat bij mij dat er mailadressen worden gekocht en gebruikt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pharmaxx

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pharmaxx nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hovenier07
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM