Klacht: Pegman, het oranje mannetje en symbool 360 graden draaien in maps staan op verkeerde plek

jeroen28960 op 07 juli 2014 over Google in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Google
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 7 juli 2014

Een gebruiker heeft aangegeven dat de Pegman en het symbool voor 360 graden draaien in Google Maps zich aan de rechteronderkant bevinden, wat het moeilijk maakt voor rechtshandige mensen om deze van rechts naar links te slepen. Deze positie wordt als onhandig ervaren.

Mijn Klacht:

Pegman, het oranje mannetje en symbool 360 graden draaien in maps staan rechts onder in google maps.Het is lastig voor mensen die rechtshandig zijn om het van rechts naar links te slepen.

Gewenste Oplossing:

pegman weer op oude plaats rechtsboven plaatsen, incl. het 360 graden draaien symbool

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Google

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Google nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM