Klacht: Geen contact

Ae Van Hooff op 06 mei 2022 over Paylogic in de categorie Betaalsystemen

Paylogic klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Paylogic has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Paylogic
Categorie Betaalsystemen
Status Open
Datum 6 mei 2022

Er is moeite gedaan om contact op te nemen met Paylogic, maar dit is tot nu toe niet gelukt. De klager heeft telefonisch kosten gemaakt zonder geholpen te worden, en de live chat functioneert niet. Er is een dringende vraag over een concert, maar er is geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik probeer op meerdere manieren contact te krijgen met paylogic. Telefonisch heeft mij dit al 10€ gekost, er werd uit het niets opgehangen. De live chat doet het niet en heb een vraag welke niet tussen de algemene vragen staat. Hopelijk kan iemand mij snel helpen, het gaat namelijk over het concert van tino martin op 13 mei 2022, en er is iets mis gegaan dus nu heb ik helemaal niets meer!

Gewenste Oplossing:

Graag via mail of telefonisch contact met mij opnemen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM