Klacht: Saldo 240,-

NafisaAbdi op 16 augustus 2021 over PAY2D in de categorie Betaalsystemen, Creditcards

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf PAY2D
Categorie Betaalsystemen
Status Open
Datum 16 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een mail ontvangen dat mijn account wordt verwijderd na 1 augustus, Dus ik had al meteen een screenshot gemaakt van mijn afschrijvingen en saldo en een mail gestuurd dat ik mijn saldo terug wou. Ik kreeg een hele vage mail terug dat ik inderdaad geld tegoed kreeg met een vage link die niet betrouwbaar was van een ander afzender. (van:infocenter-account-online-datagovuksecure-ukraf.boussauw@telenet.be). Ik had pay2d gemaild of de mail wel betrouwbaar was aangezien ik ze niet telefonisch meer kan bereiken, maar heb sinds dien niks meer van hun terug gehoord. Ik had online gezien dat er heel veel mensen waren die daar ook problemen mee hadden en als tip gekregen om het zelf te doen via PayPal. Gek genoeg kan ik opeens nu niet meer inloggen.

Gewenste Oplossing:

Meteen mijn 240,- terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PAY2D

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PAY2D nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door NafisaAbdi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM