Klacht: Scherpe randen aan pampers actifit

Nemmens op 13 september 2016 over Pampers in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pampers
Status Open
Datum 13 september 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn dochter gebruikt op het moment pampers actifit maat 4, hierin valt mijn op dat ze op de rand bij haar schaambeen/ heup steeds sneeën heeft van de rand van de luier. De luier zit niet te strak maar de randen voelen scherp aan en dit snijdt dan bij het bewegen in haar heupjes. Helaas heb ik de verpakking niet meer.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik zien dat pampers dit onderzoekt, het lijkt me niet de bedoeling dat er nog meer kindjes hiervan last krijgen. Ook zal ik graag zien dat pampers mij compenseert in de kosten die gemaakt zijn voor pampers die ik niet meer verder ga gebruiken

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pampers

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pampers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM