Klacht: Pampers baby dry

Priscilla090880 op 13 september 2015 over Pampers in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pampers
Status Open
Datum 13 september 2015

Een klant is over het algemeen tevreden met Pampers, maar ervaart problemen met de Baby Dry-lijn. Ondanks de reclame dat deze luiers geschikt zijn voor de nacht, lekken haar kinderen in de ochtend door.

Mijn Klacht:

Over het algemeen ben ik heel tevreden! Maar pampers maakt juist reclame dat baby dry goed is voor de nacht, maar mijn kinderen (bijna 3 en bijna 1,5) lekken door met baby dry in de ochtend.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop graag een antwoord van hen te ontvangen, hoe dit kan. Ik vind dit erg vervelend namelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pampers

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pampers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM