Klacht: Magical pods zeer slecht

Hsgdjfcjd op 23 november 2016 over Pampers in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pampers
Status Open
Datum 23 november 2016

Een gebruiker van Pampers Baby Dry Magical Pods ervaart problemen met lekkages bij haar twee zoontjes, vooral 's nachts. Ondanks het proberen van verschillende maten blijft het probleem bestaan, terwijl oudere versies van Pampers geen lekkages vertoonden. De klager overweegt over te stappen naar een ander merk als de oude Baby Dry niet terugkomt.

Mijn Klacht:

Altijd pampers baby dry gebruikt en zeer tevreden over!
Vanaf dag 1 dat ik de nieuwe pampers baby dry magical pods gebruik lekken mijn beide zoontjes Door in de nacht vooral. Heb het idee dat het aan de bovenkant kant gewoon niet meer genoeg absorbeert. De zijkanten bij de billetjes is ook bijna elke keer raak als ze gepoept hebben altijd rompertjes vies. Heb al andere maat geprobeerd maar dit lost niks op.
Laats nog een pak oude pampers gevonden zonder baby dry en geen enkele keer doorgelekt.
Ik hoop met velen dat de oude baby dry terug komt. Tot die tijd zal ik helaas moeten overstappen op een ander merk.

Gewenste Oplossing:

Als de oude pampers terug komen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pampers

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pampers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM