Klacht: Geen 12 uur droog

Nathasja Doornheim op 12 november 2015 over Pampers in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Pampers
Status Open
Datum 12 november 2015

Een ouder meldt dat de luiers van Pampers, die tot 12 uur droogheid beloven, niet voldoen aan deze belofte. Ondanks het gebruik van een grotere maat, blijft de luier na 11 uur slapen doorlekken, wat leidt tot teleurstelling.

Mijn Klacht:

Mijn zoontje van 3 draagt alleen s nachts nog luiers. Om hem heel de nacht droog te houden kocht ik pamper die tot 12 uur droog garanderen. Echter na 11 uur slapen heeft de luier toch doorgelekt. Ik heb daarom in plaats van maatje 5 een maatje 6 gekocht wat gezien zijn gewicht niet noodzakelijk zou zijn, met de hoop dat hij nu s morgens wel droog zou zijn, maar helaas!

Gewenste Oplossing:

Wanneer de luier doet wat de verpakking beloofd.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM