Klacht: super sex bom

wkampen op 06 december 2015 over Pabo in de categorie Internetshops - Erotiek

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 december 2015
Reactie van het bedrijf:

We hebben op 7 december jl. telefonisch contact gezocht met de auteur van deze klacht. Hier op volgend hebben we een email met retourinstructies verstuurd naar de auteur. Tessa Webcare Team Pabo

Bedrijf Pabo
Status Opgelost
Datum 6 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb de super sex bom toy joy box besteld en alles wat erbij zit werkt maar half..ik baal er flink van en wil hem eigenlijk terug sturen… je krijgt rommel voor je geld en het is niks waard…wat moet ik hiermee doen? Mvg m.linders

Gewenste Oplossing:

Ik wil iets anders bestellen en dit retour sturen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pabo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pabo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pabo

Heeft op 09 december 2015 om 14:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben op 7 december jl. telefonisch contact gezocht met de auteur van deze klacht. Hier op volgend hebben we een email met retourinstructies verstuurd naar de auteur.

Tessa
Webcare Team Pabo

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM