Klacht: Probleem met meterstand in app

J Derks op 31 augustus 2021 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 juli 2022
Reactie van het bedrijf:

Goedendag, We zien dat deze klacht nog openstaat. Excuses voor dit late bericht. We hopen dat alles zo opgelost is. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd nog even contact opnemen met onze klantenservice. Hartelijke groet, Oxxio

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 31 augustus 2021

Een klant van Oxxio heeft maandenlang geprobeerd een probleem met de meterstand in de app op te lossen, maar heeft geen bevredigende reactie ontvangen. Ondanks meerdere gesprekken met verschillende medewerkers en beloftes om het probleem op te lossen, blijft de onjuiste meterstand zichtbaar, wat leidt tot een vertekend overzicht van het energieverbruik en financiële zorgen voor de aankomende jaarnota.

Mijn Klacht:

Al maanden zoek ik een oplossing. De chat in de app heeft mij over een periode van 2 maanden 4 keer te woord gestaan, door 4 verschillende contactpersonen. Meerdere malen telefonisch contact gehad, beloftes gehad dat het verholpen zou worden maar er gebeurd gewoon niets.

Afgelopen 1 Juli is er een stroom meterstand in mijn overzicht verschenen die ik niet zelf heb ingevoerd. Hierdoor is mijn hele overzicht verkeerd: er staat dat ik honderden euro’s per maand heb verbruikt terwijl dit NIET het geval is. Mijn jaarnota komt er aan en ik wil dit ontzettend graag gefixt hebben, maar ik ben echt ten einde raad.

Gewenste Oplossing:

Verwijdering van foutieve info uit de app en kloppende verbruikskosten per maand, zodat mijn jaarnota straks klopt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Oxxio

4 jaren geleden - Goedendag, Wat vervelend dat het verbruik in de app niet klopt. De meterstanden van 1 juli 2021 zijn geschat i.v.m. de uitschakeling van het TF signaal. Ik zie dat u inmiddels contact hebt gehad en we een e-mail op 8 september hebben gestuurd om de meterstanden op te vragen. Zodra we de meterstanden hebben ontvangen, corrigeren we natuurlijk de geschatte meterstanden. Met vriendelijke groet, Sakoentala Oxxio Webcare

Reactie van de melder van de klacht J Derks

4 jaren geleden - Hallo, het is werkelijk bizar hoeveel er bij 1 bedrijf mis kan gaan .... Letterlijk niks van wat jullie constant zeggen klopt. '8 september meterstanden opgevraagd?' Jullie hebben als reactie op mijn klacht gevraagd aan mij 'wat dan wel de goede meterstanden in Juli waren' ten eerste hoe kan ik dat in godsnaam weten met terugwerkende kracht van 2 maanden geleden, en ten tweede is die vraag gesteld met een 'noreply' mailadres, dus komt mijn antwoord op die vraag via de mail niet eens aan ..... Je geeft aan dat wanneer jullie de meterstanden ontvangen het corrigeren, maar telefonisch krijg ik door dat deze standen in de app niet te wijzigen zijn en buiten jullie macht liggen. Wat een drama. Daarnaast: op MijnOxxio staat dat ik in Oktober m'n jaarnota krijg, maar ik heb nog nergens bericht gehad om m'n jaarlijkse meterstanden door te geven, en ik zie ook nergens een optie om dit te doen. Moet ik dat onderhand ook niet gaan aangeven?

Bericht van Oxxio

4 jaren geleden - Goedendag, Ik kan goed begrijpen dat u zich nu afvraagt waar u aan toe bent. Ik zie dat u op 07-07 handmatig standen hebt toegevoegd in de app. Ik heb zojuist intern aangevraagd of de standen van 01-07 die nu geschat zijn vervangen kunnen worden met de standen van 07-07 die u zelf heeft ingevoerd. Dit kan maximaal 15 werkdagen duren. Zodra dit is gedaan zal u dit ook in de Oxxio app terug gaan zien, zodat het verbruik weer normaal loopt. Ik hoop u zo voldoende te hebben kunnen informeren. Hartelijke groet, Mitchel, Oxxio Webcare

Oxxio

Heeft op 26 juli 2022 om 12:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedendag,

We zien dat deze klacht nog openstaat. Excuses voor dit late bericht. We hopen dat alles zo opgelost is. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd nog even contact opnemen met onze klantenservice.

Hartelijke groet,
Oxxio

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door J Derks
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie