Klacht: Klantenservice

Admiraal19 op 03 maart 2021 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 maart 2021
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Bedankt voor uw reactie! Onze diepe, diepe welgemeende excuses voor het ongemak en de onheuse bejegening richting u als klant! Van mijn collega heb ik begrepen dat de bekabelde verbinding niet door u getest is maar alleen de wifi...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 3 maart 2021

Een klant van Oxxio heeft herhaaldelijk contact opgenomen met de klantenservice vanwege slechte internetverbindingen. Tijdens deze gesprekken ervoer de klant de houding van de medewerkers als onbeschoft, met ongepaste reacties van een klantenservicemedewerker die de situatie belachelijk maakte. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

De klantenservice is echt ontzettend onbeschoft.

Sinds de zomer vorige jaar hebben wij naast energie ook internet via Oxxio. Al een aantal keren contact gehad omdat de verbinding erg slecht is. Dit zowel bekabeld als wifi. Het advies gekregen om een wifi versterker aan te schaffen (a €20,-) dit mag ook niet baten.

Vandaag weer contact gehad met de klantenservice, zowel telefonisch als via de chat. De houding en onbeschoftheid vanuit Oxxio is te belachelijk voor woorden. Een kleine greep uit de reactie van Sharmila van de klantenservice:

S
Ik begrijp je vraag overigens niet.

woensdag 03 maart 2021 12:20
Wat wil je precies dat wij eraan doen om je wifi signaal te verbeteren? Je woning verbouwen?

woensdag 03 maart 2021 12:20
Andere deuren neerzetten? De muren dunner maken?

woensdag 03 maart 2021 12:20
Je buren verzoeken niet meer te internetten?

woensdag 03 maart 2021 12:20
Al je randapparatuur verwijderen?

Ik vind dit echt verbazingwekkend voor een contract van €50,- per maand

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn contract kostenloos ontbonden wordt per 1 april.

Een organisatie welke op deze manier met haar klanten om gaat wil ik niks, maar dan ook echt niks meer mee te maken hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Oxxio

5 jaren geleden - Goedemiddag, Bedankt voor uw reactie! Onze excuses als één van mijn collega's zich niet netjes heeft gedragen richting u. Dit hoort niet en is zeker niet ons uitgangspunt. U als klant verdient onze aandacht! Ik heb de lijn nogmaals gecheckt en deze is helemaal in orde. Van mijn collega heb ik begrepen dat u de lijn niet getest hebt met bekabeling maar alleen draadloos (wifi). Voor een goed wifisignaal zijn een aantal zaken van belang. Het gaat hierbij om de woning met alle daarbij behorende mogelijke storingsfactoren. Dit is dus voor iedere woning anders en daarom kunnen wij ook geen garantie geven op het wifisignaal. Om dit wifisignaal te optimaliseren, adviseren wij dan ook om een goede wifi versterker aan te schaffen of een draadloze verbindingsset. Deze heb je zelfs met wifiversterker. Helaas levert Oxxio deze randapparatuur niet en vergoeden wij ook deze kosten niet. Als 2e mogelijke oplossing zou u ook de huidige snelheid kunnen verhogen van 50/50 Mbps naar 100/100 Mbps. Het signaal is dan in ieder geval krachtiger. De kosten voor internet worden dan wel €5,00 per maand duurder. U geeft aan dat u het contract per 1 april 2021 kosteloos wil beëindigen. Dit is helaas niet mogelijk aangezien uw contract nog loopt tot 19-06-2021. Mocht u nog vragen en/of opmerkingen hebben, hoor ik deze graag van u. Met vriendelijke groet, Dick - Oxxio Telecombeheer

Reactie van de melder van de klacht Admiraal19

5 jaren geleden - Beste Dick, Via de e-mail heb ik een andere reactie ontvangen dan bovenstaand. Ook werd mij medegedeeld dat mijn contract nog loopt t/m 30 juli 2021 via chat. Wat is het nou? Ook het excuus vind ik ontzettend mager. De manier waarop ik ben bejegend via de chat is ronduit onbeschoft en hetzelfde geldt voor het telefonische contact wat daarop heeft gevolgd. Ik heb het al aan meerdere medewerkers van Oxxio gevraagd en zal het nu nogmaals vragen. Waar staat vermeld dat de belofte van snel en stabiel internet niet geldt voor de wifi? In de algemene voorwaarde kan ik het nergens terug vinden namelijk. Ik heb de lijn daadwerkelijk wel getest en zoals ik telefonisch ook al heb aangegeven werkt het internet niet naar behoren. Zoals ik al aangegeven heb, hebben wij een wifiversterker en dit haalt niets uit. Ook als je naast het modem zit werkt de wifi niet. Je kan zelf ook begrijpen dat vooral nu, met het thuiswerken, een draadloze verbinding ontzettend belangrijk is. Voor jullie internet betaal ik al €50,- per maand. Ik kan bij t-mobile thuis voor €50,- per maand 1000/1000 mbps krijgen. Waarom in hemelsnaam zou ik dan bij jullie nog meer gaan betalen voor 1/10 van de service? Ik zou het dan ook uitermate op prijs stellen als jullie mijn contract per 1 april 2021 kosteloos beëindigen zodat ik geen verdere juridische stappen hoef te ondernemen. Groet, Sofie

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 03 maart 2021 om 15:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Bedankt voor uw reactie!

Onze diepe, diepe welgemeende excuses voor het ongemak en de onheuse bejegening richting u als klant!

Van mijn collega heb ik begrepen dat de bekabelde verbinding niet door u getest is maar alleen de wifi verbinding. Mocht u ook de bekabelde verbinding hebben getest en niet in orde zijn, hoor ik dit graag van u.

In onze informatievoorziening richting de klant m.b.t. stabiele verbinding etc, vermelden wij ook dat het gaat om een bekabelde verbinding.
Geen enkele provider kan namelijk de wifi verbinding voor 100% garanderen. Als die wel wordt gegarandeerd, is dit altijd op basis van aanschaf benodigde randapparatuur waar u als klant zelf voor dient te betalen.

Indien u bij T-Mobile 1000/1000 Mbps kunt krijgen voor €50,00 per maand, staat het u natuurlijk vrij om per 19-06-2021 over te stappen.
Dit is namelijk de datum dat u contractvrij bent.
Wij kunnen uw contract dan ook niet per 01-04-2021 kosteloos beëindigen.

Met vriendelijke groet,

Dick - Oxxio Telecombeheer

Admiraal19

Heeft op 03 maart 2021 om 15:47 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste Dick,

Ook nu is de toon weerzinwekkend. Misschien een goed idee om met het hele bedrijf een communicatie cursus te volgen.

Zoals ik in mijn vorige reactie al aangaf heb ik ook zeker de bekabelde verbinding getest en deze werkt niet naar behoren.

Waar kan ik deze informatievoorziening terug vinden dat het alleen gaat om een bekabelde verbinding?

Weer schieten jullie er bij in om met een passende oplossing te komen. Het enige wat jullie doen is de schouders ophalen 'jammer dan, doen we niks mee'. Het lijkt me toch niet dat dit jullie bedoeling is? Vooral met de claim van klachten altijd naar 100% tevredenheid op te lossen.

Samenvattend:

- waar in jullie informatievoorziening staat aangegeven dat het enkel bekabelde verbinding betreft?
- wat is een passende oplossing welke jullie mij aanbieden?
- de bekabelde verbinding functioneert niet naar behoren, welke oplossing bieden jullie hiervoor?

Bericht van Oxxio

5 jaren geleden - Goedemiddag, Ik heb u duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden zijn. U geeft nu aan dat de bekabelde verbinding ook slecht is. Hier kan ik een monteur voor sturen die dit kan checken en voor u kan oplossen. €20,00 uitgeven voor een wifi versterker is niet veel en waarschijnlijk is dit dan ook niet de wifi versterker die u nodig heeft. Ik ga een ticket aanmaken voor een storingsmonteur om de bekabelde verbinding te checken en op te lossen. Met vriendelijke groet, Dick - Oxxio Telecombeheer

Alle klachten die gemeld zijn door Admiraal19
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie