Klacht: Glasvezel kabel bestellen

MatdeB op 15 juni 2021 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 juli 2022
Reactie van het bedrijf:

Goedendag, We zien dat deze klacht nog openstaat. Excuses voor dit late bericht. We hopen dat alles zo opgelost is. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd nog even contact opnemen met onze klantenservice. Hartelijke groet, Oxxio

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 15 juni 2021

Een klant van Oxxio heeft via de chatfunctie geprobeerd glasvezel te bestellen, maar kreeg te horen dat dit niet beschikbaar was. Na het gesprek ontdekte de klant op de KPN-website dat glasvezel wel beschikbaar was en kreeg in een tweede gesprek opnieuw dezelfde medewerker, die niet adequaat reageerde op de eerdere problemen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vanochtend heb ik via de chatfunctie in de Oxxio app contact opgenomen om glasvezel te bestellen. Ik wordt “geholpen” door Sharmila. Ze verteld mij dat glasvezel nog niet beschikbaar is bij mij. Vervolgens stuurt ze mij een link naar de website van KPN (die voor mij niet werkt). En sluit zo het gesprek.
Vervolgens kijk ik zelf op de site van KPN en daar staat dat ik wel in aanmerking kom voor glasvezel (KPN heeft het 2 weken terug nog bij mij aangelegd).

Gezien ik niet ben geholpen open ik een nieuw gesprek. Toevallig krijg ik weer dezelfde Sharmila. Ik vertel haar dat ik niet door haar ben geholpen in het vorige gesprek, maar dat negeert zij. Vervolgens hoor ik een goeie 20 minuten niks van haar. Daarna vraagt ze mij opnieuw waar ze mij mee kan helpen. Ik leg het opnieuw uit en dan komt ze terug met een verhaal dat Oxxio sinds 1 juni 2021 internet heeft overgedragen aan KPN!

Ik heb beide gesprekken overigens opgeslagen ik kan deze mailen naar klachtencommissie mocht dat helpen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou zeggen laat de manager van Sharmila eens een goed gesprek met haar voeren over klantvriendelijkheid, maar ik begrijp dat ik daar geen invloed op heb.

Ik ben tevreden als ik gewoon glasvezel internet kan ontvangen. Of ik daarvoor moet overstappen naar KPN maakt mij niet uit, zolang er maar geen extra kosten aan verbonden zitten. Gezien Oxxio nog steeds mijn Internet, TV Bellen abonnement beheert, ondanks dat ze internet blijkbaar hebben overgedragen aan KPN (ik betaal ook gewoon nog aan Oxxio, vind ik dat het aan heb is om dit te regelen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Oxxio

4 jaren geleden - Goedemiddag, Bedankt voor uw reactie! Ik heb u zojuist geprobeerd te bellen maar helaas geen contact. Het is inderdaad vervelend als er geen antwoord wordt gegeven op de vraag of even uitleg wordt gegeven. Het klopt dat er glasvezel op uw adres aanwezig is. Dit is volgens de nieuwe GPON glasvezeltechniek van KPN. Helaas is het voor Oxxio niet mogelijk om op deze nieuwe glasvezelaansluiting te leveren. Op papier bent u op dit moment overgenomen door KPN maar het technische gedeelte wordt op dit moment nog verzorgd door Oxxio. Vanaf september zullen wij de klanten ook 'technisch' overzetten naar KPN en hopen dit in het najaar afgerond te hebben. Uiteraard krijgt u hier nog bericht van. Indien u dan alsnog wenst om overgezet te worden op het GPON glasvezelnetwerk van KPN, kunt u dit uiteraard met KPN regelen. Ik hoop hiermee uw vragen beantwoord te hebben. Mocht u toch nog vragen en/of opmerkingen hebben, horen wij deze graag van u. Met vriendelijke groet, Dick - Oxxio Telecombeheer

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 26 juli 2022 om 12:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedendag,

We zien dat deze klacht nog openstaat. Excuses voor dit late bericht. We hopen dat alles zo opgelost is. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd nog even contact opnemen met onze klantenservice.

Hartelijke groet,
Oxxio

Alle klachten die gemeld zijn door MatdeB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie