Mijn Klacht:
Naar aanleiding van de jaarafrekening voor stroom en gas waar wij bij moesten betalen, ben ik gaan bellen met oxxio om een betalingsregeling te treffen. De medewerkster zei dat ze het bij te betalen bedrag voor gas en stroom bij elkaar zou optellen en voor het totale bedrag een betalingsregeling kon invoeren. Ik was blij dat dat geregeld was (kon dat bedrag niet in 1x betalen), maar tot onze verbazing krijgen wij begin deze maand een herinnering met het verzoek om het totale bij te betalen bedrag voor de stroom in 1x te betalen. Dus weer gaan bellen met Oxxio en de medewerkster gaf toe dat er een fout door hun gemaakt was en de betalingsregeling alleen voor gas ingevoerd was. Ze ging het meteen in orde maken, zodat er voor de stroom alsnog een betalingsregeling in het systeem zou komen te staan.
Maar tot onze verbazing krijgen wij ineens een brief van het incassobureau. Ben daarmee gaan bellen, want ik kon uit die brief niet opmaken waar dat bedrag van was. Blijkt dat het gaat om de jaarafrekening van de stroom, maar wel verhoogd met 15%! Blijkt dus dat de betalingsregeling voor de stroom wederom niet ingevoerd is het systeem. Volgens het incassobureau kan Oxxio het dossier terughalen, maar Medewerker zegt van niet. Medewerker adviseert om een betalingsregeling te treffen met het incassobureau, maar ik moet dan wel die verhoging van 15% betalen! Ben het daar niet mee eens, want jullie hebben je werk niet goed gedaan!
Begin van dit jaar tevens een wijziging van het bankrekeningnummer doorgegeven voor de automatische incasso en dit blijkt ook niet goed verwerkt te zijn in het systeem! Hier komen we achter na een mislukte incassopoging waarop ook een brief van het incassobureau volgt. Medewerkster gaf ook deze fout toe!
Gewenste Oplossing:
Als het dossier teruggehaald wordt bij het incassobureau en de betalingsregeling alsnog goed ingevoerd wordt in jullie systeem en wij dus niet die 15% verhoging hoeven te betalen.

