Klacht: 2158kwh in een maand verbruikt!

W. Veldkamp op 07 oktober 2021 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 juli 2022
Reactie van het bedrijf:

Goedendag, We zien dat deze klacht nog openstaat. Excuses voor dit late bericht. We hopen dat alles zo opgelost is. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd nog even contact opnemen met onze klantenservice. Hartelijke groet, Oxxio

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 7 oktober 2021

Een klant van Oxxio meldt dat de app een verbruik van 2158 kWh in september aangeeft, terwijl het normale verbruik rond de 113 kWh ligt. Dit probleem deed zich ook voor in augustus, waar na veel moeite een correctie is ontvangen. De klant ervaart problemen met het bereiken van Oxxio voor verdere hulp.

Mijn Klacht:

Volgens de app van Oxxio zou ik in de maand september 2158KwH verbruikt hebben terwijl het normale verbruikt rond de 113KwH uur is!!
Maand augustus was dit ook het geval, na veel vijven en zessen eindelijk een correctie gekregen, maar nu is het probleem verschoven naar de maand september.
Probeer in contact te komen met Oxxio maar sta in de wacht en kom niet aan de beurt!

Gewenste Oplossing:

Wanneer Oxxio bereikbaar is en de problemen rondom de hoge meterstanden rechtgezet gaan worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Oxxio

4 jaren geleden - Goedendag, Bedankt voor uw bericht. Wegens de landelijke stijgingen in de energie en gas tarieven is het inderdaad erg druk op onze klantenserviceafdeling. We doen ons uiterste best om iedereen alsnog zo snel mogelijk te helpen. We hopen op uw begrip. Het is zo dat Liander op bepaalde tijden in september foutieve standen doorgaven. De standen die doorkwamen hadden geen komma waar de komma had moeten staan, waardoor onze app denkt dat er ineens heel veel verbruikt is. Dit heeft verder geen invloed op de jaarnota, dus waar u op afgerekend gaat worden. Wel kunnen we dit uiteraard voor u laten corrigeren in de Oxxio app. Op de gegevens die u hier heeft bijgevoegd kan ik echter geen huidige levering vinden. Heeft u misschien uw klantgegevens voor mij, zodat ik hiermee aan de slag kan? Dank alvast! Hartelijke groet, Mitchel, Oxxio Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 26 juli 2022 om 12:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedendag,

We zien dat deze klacht nog openstaat. Excuses voor dit late bericht. We hopen dat alles zo opgelost is. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd nog even contact opnemen met onze klantenservice.

Hartelijke groet,
Oxxio

Alle klachten die gemeld zijn door W. Veldkamp
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie