Klacht: Overnachting 2016

JanetdeGroot op 28 november 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 28 november 2016

Janet de Groot heeft vier kaarten voor een overnachting in Nederland gekocht bij Kruidvat, die tot 28 februari verzilverd kunnen worden. Bij het boeken ontdekte zij echter dat er geen beschikbaarheid is in de weekenden, wat niet overeenkomt met de verwachtingen die de reclame wekte.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Voor een aantal weken geleden hebben mijn vriend en ik 4 kaarten voor een overnachting in Nederland gekocht bij de kruidvat. Deze kaarten kunnen tot 28 februari verzilverd worden. Afgelopen week wilden wij echter gaan boeken en zagen wij tot onze verbazing dat er niet in de weekenden geboekt kan worden. Doordat er geboekt kan worden tot 28 februari mogen wij er vanuit gaan dat er genoeg plek is in de weekenden. Zo doet de reclame het voorkomen.

Met vriendelijke groet,
Janet de Groot

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik gebruik willen maken van de voucher en in het weekend een nacht weg willen. Indien dit niet mogelijk is, zou ik graag mijn geld terug willen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM