Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Overige klachten omroepen in de categorie Omroepen. Bovenaan deze pagina staat het aantal... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Overige klachten omroepen in de categorie Omroepen. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van Overige klachten omroepen en de snelheid waarmee Overige klachten omroepen klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over Overige klachten omroepen dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over Overige klachten omroepen melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Overige klachten omroepen? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Overige klachten omroepen, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Overige klachten omroepen contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Het is erg irritant iedere keer op de afstandsbediening het geluid lager te moeten zetten bij het reclameblok, en weer terug te moeten zetten na het reclameblok.
Soms zo erg dat we er van schrikken.
Een aantal jaren terug was volgens... Lees meer
ze wilde niet zoveel geven , ze hebben bij ons de deur van ons huis geblokkeerd , we hebben de politie ,gebel , ze hebben gepraat met de politie ,verweten voor racist , na lang weg en... Lees meer
De ondertiteling bij Nederlandstalige programma’s, zoals het Journaal, is ronduit schandalig. Mijn vrouw is qua gehoor afhankelijk van die ondertiteling enwordt wanhopig van het feit dat het onderwerp van de ondertiteling niet past bij het onderwerp dat besproken wordt. Bij... Lees meer
Krijg vandaag weer een aanmaning ,maar nu verdubbeld .
ook weer dat ik niet gereageerd heb,en het nu verdubbeld is?
Een mooi bedrag voor iets wat ik niet heb besteld of gekregen?
weet ook niet wat het is? .Ik weet niet wat dit... Lees meer
Krijg vandaag weer een aanmaning ,maar nu verdubbeld .
ook weer dat ik niet gereageerd heb,en het nu verdubbeld is?
Een mooi bedrag voor iets wat ik niet heb besteld of gekregen?
weet ook niet wat het is? .Ik weet niet wat dit... Lees meer
Ik kijk nu naar rtl5. het programma volg ik al weken en nu is het verdorie niet ondertiteld! Baal ik vreselijk van!!
En als het niet duidelijk is uitgesproken en moeilijk is te volgen voor horende mensen wordt het wel uitgezonden,... Lees meer
Ik heb vandaag de bestelde cardridges ontvangen voor mijn Epson XP 202,
Maar helaas,die werken niet.Ze worden niet herkent in mijn printer.Dit kost mij € 55.00,waar ik dus niets aan heb.Hoe kan dit opgelost worden?? Lees meer