Mijn Klacht:
Begin november heb ik bij de klantenservice aangegeven,dat mijn kaart op 19 nov zou verlopen en dat ik mijn voordeelurenabonnement na 19 nov wilde omzetten in een gewone ov chip met automatisch opladen. Dat was prima en ik moest dit dan bij een automaat beeindigen. Dit lukte na herhaalde pogingen niet. Dit naar de klantensevice gemaild. Geen antwoord. Opnieuw gemaild op 6 dec. Uiteindelijk antwoord op 15dec. Mij werd verteld dat ik een nieuwe had moeten ontvangen. Nooit een nieuwe kaart ontvangen en aangezien dit mij in het eerste gesprek niet is verteld, heb ik natuurlijk ook nooit gereclameerd. Dit is mij pas op 15 dec medegedeeld!!
Ik moest dan telefonisch contact opnemen met de kalantensevice (werd mij door de klantenservice gemaild)
Op 16 dec mijn klacht voorgelegd, kreeg als antwoord;U moet bij de ov chiplijn zijn want ik kan niets voor u doen omdat u de kaart niet heeft ontvangen
Ov chiplijn gebeld; mevrouw ik stuur een een nieuwe kaart! Op mijn vraag of dit dan wel de kaart was zonder het Voordeeluren abonnement was het antwoord; nee dat staat er gewoon op!!! IK WIL DIT NIET!!!
O, maar ik stuur ‘m u gewoon en als u’m heeft ontvangen dan kunt u gewoon de klantenservice bellen om te vragen om dit te verwijderen!!!
Dit noem ik dus een ernstig geval van het kastje naar de muur sturen!!
Moet ik dan ook een abonnement betalen dat ik al begin november heb gestopt?? Ik ben nog steeds net zover en de klantenservice heeft tot nu toe niets anders gedaan dan naar elkaar te wijzen, niet naar de klant te luisteren en het zeker niet oplossen. Te gek voor woorden!!
Gewenste Oplossing:
Graag een persoonlijke ov chipkaart met automatisch opladen


