Klacht: overdreven vaak bellen

Jacqueline2016 op 11 oktober 2016 over Ouders van Nu in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Magazines
Status Open
Datum 11 oktober 2016

Een klant ervaart overlast door dagelijks tientallen telefoontjes van Ouders van Nu, ondanks eerdere verzoeken om hiermee te stoppen en een aanmelding bij het Bel-me-niet-register. De frequentie van de telefoontjes leidt tot grote frustratie.

Mijn Klacht:

Ik word dagelijks echt gewoon tientallen keren gebeld. Ik heb al eerder aangegeven dat ik dit niet wil. Ik heb me ook aangemeld bij het bel me niet register. Ik word hier echt niet goed van!!!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze mijn telefonisch niet meer benaderen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ouders van Nu

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ouders van Nu nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM