Klacht: opzegging lidmaatschap

devilke op 12 juni 2014 over ECI in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ECI has resolved this complaint
Klacht opgelost op 13 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Klant per email geïnformeerd en het probleem opgelost. ECI webcare

Bedrijf ECI
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 12 juni 2014

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn lidmaatschap bij ECI op te zeggen, maar ontving aanvankelijk geen reactie. Na veel correspondentie kreeg hij uiteindelijk bevestiging van de opzegging, maar ontving later een aanmaning voor een betaling, ondanks zijn eerdere opzegpogingen. Pogingen om telefonisch contact op te nemen resulteerden in een antwoordapparaat en er volgden opnieuw aanmaningen voor betaling.

Mijn Klacht:

Heel vaak een mail gestuurd om de opzegging van het lidmaatschap te doen. Eerst geen reactie. Nadien een mail dat ze het nu niet konden doen. Straf?!!! Daarna nog heel veel mails gestuurd en eindelijk de bevestiging van opzegging. Maar wat blijkt: enkele weken geleden krijg ik een aanmaning van betaling voor een bon omdat ik geen bestelling geplaatst had????? Ik had al tien keer opgezegd!!! Weer mails gestuurd. Geen reactie. Proberen te bellen maar steeds een antwoordapparaat dat zegt dat het te druk is en inhaakt. Vandaag weer een aanmaling van betaling.

Gewenste Oplossing:

Als eindelijk het lidmaatschap opgezegd is en dat ze ons met rust laten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ECI over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ECI in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ECI een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ECI

Heeft op 13 juni 2014 om 12:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant per email geïnformeerd en het probleem opgelost.
ECI webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM