Mijn Klacht:
Ook mij lukt het niet om de oplossing van de puzzel door te geven
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn oplossing door kan geven
Ritaqu op 07 september 2018 over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden in de categorie Kranten - Landelijk
Een klant van Mediahuis Noord, uitgever van Dagblad van het Noorden, heeft moeite om de oplossing van een puzzel door te geven. Ondanks herhaalde pogingen lukt het de klant niet om dit succesvol te doen.
Ook mij lukt het niet om de oplossing van de puzzel door te geven
Als ik mijn oplossing door kan geven
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM