Klacht: Opgelicht met een extra verzekering zonder kennis hiervan

Jesse Drenth op 22 oktober 2018 over Avis Budget Group in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Avis Budget Group has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 22 oktober 2018

Een klant heeft van 5 tot 21 september 2018 een auto gehuurd bij Avis en werd bij de balie misleid over extra kosten. Na het inleveren van de auto werd er een bedrag van $364,05 van de creditcard afgeschreven, dat Avis later als een extra verzekering labelde, terwijl de klant hierover niet geïnformeerd was. Ondanks herhaaldelijk contact met Avis blijft de klant ontevreden over de geboden uitleg en de afhandeling van de situatie.

Mijn Klacht:

Van 05-09-2018 – 21-09-2018 een auto gehuurd bij Avis, dit allemaal al vanuit Nederland geregeld. Eenmaal bij de bali nog nagevraagd of er extra kosten bij kwamen en hier werd nee op geantwoord, alleen de gebruikelijke borg, dit was een bedrag van $364,05. Nadat de auto is ingeleverd werd dit bedrag mooi afgeschreven van de credit card. Hierover nogmaals contact voor opgenomen met Avis, er werd toen gezegd dat dit het bedrag van de one-way-fee was, echter hebben wij deze bij het reserveren al betaald en is het bedrag van de one-way-fee $300. Nogmaals contact opgenomen met Avis en nu wordt er aangegeven dat dit een extra verzekering is die op de auto stond, echter is hier totaal NIETS van duidelijk gemaakt en alleen maar misleidende informatie over gegeven. Tot op heden is de reactie van Avis alleen maar: Uw handtekening staat onder het contract, dus wij kunnen niks betekenen. Echter zie ik bij andere voorbeelden dat mensen met dit soortgelijke probleem deels, of geheel het bedrag geretourneerd hebben gekregen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik de $364,05 teruggestort krijg op mijn credit card. Wanneer ik dit bedrag terug heb kan ik dit netjes afsluiten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Avis Budget Group over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM