Klacht: opdruk beschadigd na 1 keer wassen

rietje1978 op 18 april 2014 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Per email contact gehad met klant

Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 18 april 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van de opdruk op verschillende pyjama's van Primark, die na één keer wassen op 30 graden volledig verdwenen was. De klant, die doorgaans tevreden was over Primark, uitte teleurstelling over de slechte kwaliteit van de kleding en heeft besloten om in de toekomst voorzichtig te zijn met aankopen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Spiderman long shirt,pyama oranje wit jongens,pyama one direction meisjes allemaal de opdruk van weg na 1 keer wassen op 30 graden! Ik vind dit echt heel erg was altijd te spreken over primark maar eindstand verkopen jullie kleding van zeer slechte kwaliteit.ik heb mn lesje geleerd.

Gewenste Oplossing:

Ik dacht dus shoppen bij primark voor vier kids is voordelig en goed

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Primark in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Primark een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Primark

Heeft op 29 mei 2014 om 21:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Per email contact gehad met klant

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM