Klacht: Ontvangst van verkeerd dagblad

klager59deac62 op 18 maart 2026 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 maart 2026

Een abonnee heeft per ongeluk het Nederlands Dagblad ontvangen in plaats van het Algemeen Dagblad. Dit wordt als vervelend ervaren, aangezien de abonnee specifiek op het juiste dagblad had gewacht. Er is nog geen contact opgenomen met de klantenservice, maar er is de hoop op een snelle oplossing.

Mijn Klacht:

Vanmorgen heb ik het Nederlands Dagblad ontvangen in plaats van het Algemeen Dagblad. Dit is erg vervelend, aangezien ik specifiek op het Algemeen Dagblad had gewacht. Tot op heden heb ik nog geen contact opgenomen met de klantenservice, maar ik hoop dat dit snel opgelost kan worden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om morgen weer het Algemeen Dagblad te ontvangen en eventueel alsnog de krant van vandaag te bezorgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Algemeen Dagblad
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Alle klachten die gemeld zijn door klager59deac62
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM