Klacht: Ontevreden over de nieuwe tandarts M. Fathi

henkjacobs op 07 december 2016 over Tandartsenpraktijk Floriande in de categorie Artsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Tandartsenpraktijk Floriande has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Categorie Artsen
Status Open
Datum 7 december 2016

Een patiënt van Tandartsenpraktijk Floriande uit onvrede over de nieuwe tandarts, die volgens de patiënt onvoldoende aandacht heeft voor de behoeften van zijn cliënten. Tijdens een afspraak voor een vulling stelde de tandarts voor om tanden te trekken en implantaten te plaatsen, wat de patiënt als ongepast en kostbaar ervaart. Daarnaast werd er een behandelplan gepresenteerd in gebrekkig Nederlands, dat al eerder was voorgesteld, wat de frustratie van de patiënt vergroot.

Mijn Klacht:

Sinds mijn tandarts is vervangen met meneer Fathi ben ik totaal niet te spreken over dit praktijk, en dat is heel jammer, want ik was heel erg tevreden met mijn eerste tandarts. Meneer Fathi geeft niet om zijn patienten, en dat bleek toen ik laatst arriveerde naar aanleiding van een afspraak voor een vulling. Wat zegt deze meneer vervolgens? Het is eigenlijk helemaal niet nodig joh! Gewoon je tanden eruit laten trekken en implantaten erin doen, 8000 euro aub. Vervolgens stelt hij een behandelplan, in slecht nederlands, waarin staat beschreven wat hij vind dat er allemaal moet gaan gebeuren. De behandelplan levert deze meneer 90 euro op via de zorgverzekeraar.

En het druppeltje op het emmer voor mij was het feit dat deze meneer de behandelplan al had voorgesteld DE VORIGE KEER dat ik er was! VOORDAT hij een afspraak met mij inplande voor m’n vulling! Waarom moest dat weer?

Gewenste Oplossing:

Als men omgaat met zijn patienten op dezelfde manier hoe hij of zij behandeld zou willen worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tandartsenpraktijk Floriande over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM