Mijn Klacht:
Bij terugkomst van een verblijf in het buitenland trof ik aan een aanmaning van Bol.com en een incasso brief van Accounor .
Ik heb daarover per omgaande tel contact gezocht met Bol.com , deze verwezen mij naar Accountor , deze verzochten mij een brief te sturen met bijgevoegd de verzendbewijzen van post NL , dat is gebeurd op 4 juni .
Vervolgens komt er op 12 Juni weer een intimiderende brief waaruit bleek dat ze geen notitie genomen hebben van mijn brief .
Op 18 Juni heb ik een aangetekende brief gestuurd met als bijlage verzendbewijzen en copy eerste brief .
Nu 7 Augustus 2018 krijg ik weer een intimiderende brief met een concept dagvaardiging kanton rechter .
Mijn klacht is dat niet gereageerd wordt op mijn brieven en telefoontjes en er gewoon intimiderende brieven verzonden worden .
Ik ga op kort termijn weer enkele maanden naar het buitenland , en wil bij terugkomst geen vervelende brieven krijgen .
Ik weet niet wat ik anders moet doen dan een klacht indienen of de media benaderen om deze praktijken aan de kaak te stellen , graag een snelle reactie i.v.m mijn vertrek naar het buitenland .
Met vriendelijke groet , Jan.Kruitwagen 0031651598700
Gewenste Oplossing:
Als de zaak geseponeerd wordt en deze onterechte vordering van tafel is en ik geen vervelende brieven meer krijg .

