Klacht: Veeeeel te dure kaarten gekocht :-(((

Guurtje op 07 mei 2014 over Onlineticketshop in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Onlineticketshop has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Onlineticketshop is een wederverkoper van kaarten, wat vaak automatisch betekent dat prijzen van kaartjes hoger liggen dan bij de oorspronkelijke verkoper. Bij het plaatsen van haar bestelling is mevrouw Van Sloten akkoord gegaan met de prijs voor deze kaartjes. Wij...

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 7 mei 2014

Een klant heeft voor het concert van Prince in 2014 twee kaarten gekocht bij Onlineticketshop voor 189 euro per stuk, wat hij als zeer duur ervoer. Later ontdekte hij dat dezelfde kaarten via reguliere verkoopkanalen slechts 89 euro per stuk kostten, wat leidde tot grote teleurstelling. De klant is van mening dat deze prijsverschillen onacceptabel zijn en heeft besloten in de toekomst geen kaarten meer bij Onlineticketshop te kopen.

Mijn Klacht:

Voor het concert van Prince 2014 in Ziggo Dome pakte ik stipt 12 uur mijn laptop en kocht 2 kaarten bij Onlineticketshop voor 189 euro per stuk. Heel duur vond ik, maar dacht dat het overal zoveel koste.

Vervolgens kwam ik erachter dat de kaarten via de reguliere verkoopkanalen maar liefst 100 euro goedkoper zijn pers stuk: 89 euro. Wat een verschil! Ik kreeg bijna geen adem meer. En voor die 89 euro zit je nog 1e rang ook. Ik weet niet eens waar ik zit met mijn ‘gewone’ veldkaarten.

Super balen en ik sta er zo van te kijken dat dit zomaar kan! Ik heb wel vaker kaarten bij onlineticketshop gekocht. Maar nu nooit meer. En wat mij betreft krijgt iedereen dit te horen, ook op deze manier.

Gewenste Oplossing:

Als ik een compensatie krijg van onlineticketshop. Ik heb zelf een fout gemaakt door de prijzen niet vooraf te vergelijken, maar dit is wel heel zuur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Onlineticketshop over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Onlineticketshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Onlineticketshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Onlineticketshop beoordeeld.

Bericht van Onlineticketshop

11 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw van Sloten, Graag geven wij u hierbij nog wat extra uitleg over de door u bestelde kaartjes voor het concert van Prince. Zoals u weet uit uw eerdere ervaringen met ons bedrijf, is Onlineticketshop een wederverkoper van tickets. Mede om deze reden liggen onze prijzen hoger dan bij het oorspronkelijke verkooppunt. Dit heeft te maken met onze eigen inkoopprijs - die vaak ook hoger ligt dan de oorspronkelijke prijs - en de populariteit van een concert en de moeite die het ons kost de kaartjes te regelen. In het geval van extreem populaire concerten, zoals die van Prince in de Ziggo Dome, kan de prijs daardoor behoorlijk oplopen. Dit was nu ook het geval. De vraag naar kaartjes voor dit concert is zo overweldigend groot, dat de prijs flink is gestegen. Hier kunnen wij echter niets aan veranderen nadat de bestelling geplaatst en betaald is en u dus akkoord bent gegaan met de prijs. Wij hopen u hiermee voldoende antwoord te hebben gegeven op uw vraag. Met vriendelijke groet, Mirte van de Water Klachtenafdeling Onlineticketshop

Onlineticketshop

Heeft op 08 mei 2014 om 08:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Onlineticketshop is een wederverkoper van kaarten, wat vaak automatisch betekent dat prijzen van kaartjes hoger liggen dan bij de oorspronkelijke verkoper. Bij het plaatsen van haar bestelling is mevrouw Van Sloten akkoord gegaan met de prijs voor deze kaartjes. Wij zien dan ook geen reden om mevrouw met terugwerkende kracht een compensatie aan te bieden.

Guurtje

Heeft op 08 mei 2014 om 08:54 geantwoord

Nou, hier heb ik dus he-le-maal niks aan! Nooit meer kaarten bij de onlineticketshop.nl!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM