Klacht: Tickets niet ontvangen

Sabine Vanbierbliet op 13 juni 2015 over Onlineticketshop in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Onlineticketshop has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Met klant telefonisch contact gehad op 16 juni over de levering van de kaarten. Vandaag, 17 juni, zijn de kaarten per e-mail naar de klant gestuurd.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 13 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 29/12/2014 hebben wij tickets besteld voor het optreden van Neil Diamond op 21 juni. Hiervan hebben wij een bevesting gekregen dat onze tickets zouden ontvangen op 7 juni dit is niet gebeurd. Gevolg: geld weg 213,95 euro.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of tickets voor het optreden van de zelfde prijs.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Onlineticketshop over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Onlineticketshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Onlineticketshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Onlineticketshop

10 jaren geleden - Geachte mevrouw Vanbiervliet, Bedankt voor uw e-mail. Gisteren is er telefonisch contact geweest met u. Uw kaarten zijn net per e-mail naar u toegestuurd. U heeft van ons een e-mail ontvangen met een link. Als u op de link klikt, moet u inloggen met uw ordernummer. Daarna kunt u de kaarten uitprinten. Deze kaarten moet u meenemen naar het concert. Mocht u nog vragen hebben dan horen wij u graag. Met vriendelijke groet, Marjolein de Vries

Onlineticketshop

Heeft op 17 juni 2015 om 09:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM