Klacht: kaartjes Ariana Grande

casaamsterdam op 26 mei 2015 over Onlineticketshop in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Onlineticketshop has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Telefonisch contact gehad met de klant. Besloten de order te annuleren. Het geld wordt vandaag nog teruggestort op de rekening van mevrouw.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 26 mei 2015

Een klant heeft op 14 november 2014 kaartjes voor een concert van Ariana Grande besteld en betaald, maar kreeg op de verwachte leverdatum van 15 mei 2015 te horen dat de tickets mogelijk niet geleverd konden worden. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, die niet bereikbaar was, voelde de klant zich gefrustreerd en teleurgesteld, vooral vanwege de impact op haar kinderen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 14 november 2014 hebben wij u kaartjes besteld en de bevestiging gekregen. Betaald en netjes afgewacht tot 15 mei 2015 toen ze binnen zouden komen. Na meerdere keren bellen en mailen vandaag gehoord dat ze misschien niet kunnen leveren en dat pas donderdag de 28e laten weten. 1 dag van tevoren. Natuurlijk opeens niet meer bereikbaar. 2 huilende tiener van 12 en 13 en geen poot om op te staan. Kan ook geen andere kopen want wat als ze opeens wel er zijn…..te asociaal voor woorden vind ik dit. Zo ga je niet met mensen om. Klantnummer is 452331

Gewenste Oplossing:

Kaartjes voor de show krijgen zoals afgesproken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Onlineticketshop over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Onlineticketshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Onlineticketshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Onlineticketshop

10 jaren geleden - Geachte mevrouw Couwenberg, Bedankt voor uw e-mail. U heeft net met ons telefonisch contact gehad. Wij betreuren dat wij uw kaarten niet meer kunnen leveren. Onze excuses hiervoor. Wij hebben uw order zoals afgesproken geannuleerd. Uw geld wordt vandaag nog teruggestort op uw rekening. Nogmaals onze excuses voor deze situatie. Met vriendelijke groet, Marjolein de Vries

Onlineticketshop

Heeft op 27 mei 2015 om 10:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Telefonisch contact gehad met de klant. Besloten de order te annuleren. Het geld wordt vandaag nog teruggestort op de rekening van mevrouw.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM