Klacht: Afpersing van geld

Yur op 17 juni 2019 over onlinebedrijvenzoeker.nl in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 17 juni 2019

Een consument heeft een klacht ingediend over onlinebedrijvenzoeker.nl, nadat zijn vrouw onder druk werd gezet om een bedrag van 320 euro te betalen voor een vermeend abonnement. De consument stelt dat ze recent een B.V. zijn geworden en geen abonnement hadden, en na het opzeggen van de diensten ontving hij toch een nieuwe factuur van 302,50 euro.

Mijn Klacht:

We werden benaderd voor het eerst op 4 april 2019.
Met het verhaal dat onze jaarlijkse einddatum nabij is en dat onze nieuwe nota open staat van 320 euro.

Ze dacht (mijn vrouw) natuurlijk, dit zal wel het geval zijn dus ik betaal wel.
Ze maakt dus een bedrag van 320 euro over. Het zat mij niet lekker hoe opdringerig hij haar te woord had gestaan en waar ik helaas voor vreesde blijkt waar te zijn.

We zijn dit jaar pas een B.V. geworden dus we konden helemaal geen abonnement hebben lopen, maar dit neemt niet weg dat we al betaald hebben en dus zodoende al 320 lichter zijn.

Het houd helaas hier niet op, Ik had direct een mailtje verstuurd dat ik dit per direct opzeg en geen gebruik wil maken van hun diensten.

Nu hebben ze een alsnog een nieuwe factuur gestuurd van 302,50 en na mijn tweede mailtje hebben ze en incasso bureau ingeschakeld die ons verzoekt binnen een week een bedrag van 72,04 te betalen.

Nadat ik onze afschriften ben nagelopen zagen we dat we al eerder naar dit bedrijf (onlinebedrijvenzoekers.nl) geld hebben overgemaakt van 150 euro.

Je krijgt ze nooit te pakken wanneer je belt en antwoord op eerder gezonden mailtjes krijgen we tot op heden niet.

Gewenste Oplossing:

We zijn pas tevreden wanneer wij onze bedragen terug betaald krijgen met rente. Als we wisten waar we ze konden vinden, dan spelen we heel graag voor eigen rechter en we zullen niet rusten voordat we ze gevonden hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over onlinebedrijvenzoeker.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over onlinebedrijvenzoeker.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM